Aadress: Mõisavahe tee 1, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Järva Vallaraamatukogu direktor: Karmen Velitschinsky

Mobiil: 513 0109

E-post: Jarva.Vallaraamatukogu@jarva.ee

Ahula küla, Järva vald, 73401 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Kaja Leidtorp

Telefon: 383 2331

E-post: Ahula.Raamatukogu@jarva.ee

Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Silvi Väinsalu

Telefon: 383 7767

E-post: Albu.Raamatukogu@jarva.ee

Pikk 15, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Riina Pedoson

Telefon: 383 4117

Mobiil: 5550 3150

E-post: Ambla.Raamatukogu@jarva.ee

Ringtee 6, Ervita küla, Järva vald, 73002 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ülle Trääl

Telefon: 385 6744

E-post: ervita.raamatukogu@jarva.ee

Ringtee 6, Ervita küla, Järva vald, 73002 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ülle Trääl

Telefon: 385 6744

E-post: ervita.raamatukogu@jarva.ee

Kiigevere tee 5, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Allika Jüris

Telefon: 389 7524

E-post: Imavere.Raamatukogu@jarva.ee

Jaani 1, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Merike Kanarbik

Raamatukoguhoidja Tiiu Hallimäe

Telefon: 386 3337

E-post Jarva-Jaani.Raamatukogu@jarva.ee

Järve tee 4, Karinu küla, Järva vald, 73302 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ilme Murumaa

Telefon: 386 5557

E-post: Karinu.Raamatukogu@jarva.ee

Paide tee 3, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ly Vihtol

Telefon: 385 4448

E-post: Koeru.Raamatukogu@jarva.ee

Mõisavahe tee 10, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Malle Kreek

Telefon: 389 6489

E-post: Koigi.Raamatukogu@jarva.ee

Ambla tee 1, Käravete alevik, Järva vald, 73503 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Riina Pedoson

Telefon: 383 2503

Mobiil: 5550 3150

E-post: Karavete.Raamatukogu@jarva.ee

Käsukonna tee 19, Käsukonna küla, Järva vald, 72406 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Signe Salumäe

Telefon: 389 6457

E-post: Kasukonna.Raamatukogu@jarva.ee

Kesktee 11, Peetri alevik, Järva vald, 73101 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Terje Kuusmann

Telefon: 384 9027

Mobiil: 5628 2255

E-post: Kareda.Raamatukogu@jarva.ee

Päevakeskuse, Päinurme küla, Järva vald, 72502 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Mall Lavrikov

Telefon: 386 9447

E-post: Painurme.Raamatukogu@jarva.ee

Soo tee 3-3, Vao küla, Järva vald, 73003 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Malle Kopti

Telefon: 385 5515

E-post: vao.raamatukogu@jarva.ee