Aadress: Mõisavahe tee 10, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Järva Vallaraamatukogu direktor: Karmen Velitschinsky

Mobiil: 513 0109

E-post: Jarva.Vallaraamatukogu@jarvavald.ee

Ahula küla, Järva vald, 73401 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Kaja Leidtorp

Mobiil: 5452 0902

E-post: Ahula.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
T 9-17
K 10-18
E, N, R, L, P suletud

Ojaküla tee 1, Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Kaja Leidtorp

Mobiil: 5452 0022

E-post: Albu.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E 8-18
N 9-17
R 8-14
T, K, L, P suletud

Pikk 15, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Eleri Kang

Mobiil: 5550 3150

E-post: Ambla.Raamatukogu@jarva.ee

Suveperioodil (03.06-31.08.2024) avatud:

E 9.30-16.30
K 10-17
N 10-16
T, R, L, P suletud

Piibe mnt 21, Aravete, 73501 Järva vald, Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ene Lõõnik

Raamatukoguhoidja Marve Kalamägi

Mobiil: 5450 0586

E-post: Aravete.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E, T 8-18
K, N, R 8-16
L, P suletud

Hoones on platvormtõstuk ning invatualett.

Kiigevere tee 5, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Meeli Nurka

Mobiil: 5433 0622

E-post: Imavere.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E, T, N 10-16
K 10-17
R 9-14
L, P suletud

Jaani 1, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Merike Kanarbik

Raamatukoguhoidja Tiiu Hallimäe

Raamatukoguhoidja Ilme Murumaa

Mobiil: 5449 0587

E-post Jarva-Jaani.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E, T, N, R 9-17
K 10-18
L, P suletud

Paide tee 5, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järva maakond

Raamatukoguhoidja Ülle Trääl

Raamatukoguhoidja Eleri Kang

Mobiil: 5474 0690

E-post: Koeru.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E 10-18
T, K, N, R 9-17
L, P suletud

Mõisavahe tee 10, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Malle Kreek

Mobiil: 5433 0575

E-post: Koigi.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E, T, N 8-16
K 8-18
R 8-12
L, P suletud

Kesktee 11, Peetri alevik, Järva vald, 73101 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Merlyn Sirelbu

Mobiil: 5452 0992

E-post: Kareda.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E, T, R 9-17
K, N, L, P suletud

Päinurme rahvamaja, Päinurme küla, Järva vald, 72502 Järvamaa  

Raamatukoguhoidja Katrin Merisalu

Mobiil: 5474 0891

E-post: Painurme.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
T, R 10-14
K 12-16
E, N, L, P suletud

Raamatukogubussi “Krõõt” juht ja lugejate teenindaja: Marko Männik

Mobiil: 515 0895

E-post: kroot@jarva.ee