Aadress: Mõisavahe tee 10, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Järva Vallaraamatukogu direktor: Karmen Velitschinsky

Mobiil: 513 0109

E-post: Jarva.Vallaraamatukogu@jarva.ee

Ahula küla, Järva vald, 73401 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Kaja Leidtorp

Mobiil: 5452 0902

E-post: Ahula.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
T 9-17
K 10-18
N 9-12
E, R, L, P suletud.

Albu küla, Järva vald, 73402 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Kaja Leidtorp

Mobiil: 5452 0022

E-post: Albu.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E 8-18
N 13-17
R 8-14
T, K, L, P suletud.

Pikk 15, Ambla alevik, Järva vald, 73502 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Eleri Kang

Mobiil: 5550 3150

E-post: Ambla.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E 12.30-16.30
K, N 10-17
T, R, L, P suletud.

Piibe mnt 21, Aravete, 73501 Järva vald, Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ene Lõõnik

Raamatukoguhoidja Marve Kalamägi

Mobiil: 5450 0586

E-post: Aravete.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E, T 8-18
K, N, R 8-16
L, P suletud.

Ringtee 6, Ervita küla, Järva vald, 73002 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ülle Trääl

Telefon: 385 6744

E-post: ervita.raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
N 8-16
E, T, K, R, L, P suletud.
(raamatukogu on ajutiselt suletud)

Kiigevere tee 5, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Allika Jüris

Mobiil: 5433 0622

E-post: Imavere.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E, T, N 10-16
K 10-17
R 9-14
L, P suletud.

Jaani 1, Järva-Jaani alev, Järva vald, 73301 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Merike Kanarbik

Raamatukoguhoidja Tiiu Hallimäe

Mobiil: 5449 0587

E-post Jarva-Jaani.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E, T, N 10-17
K 10-18
R 9-17
L, P suletud.

Järve tee 4, Karinu küla, Järva vald, 73302 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Ilme Murumaa

Telefon: 386 5557

E-post: Karinu.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E, K, N 9-14
T 12-17
R, L, P suletud.

Paide tee 5, Koeru alevik, Järva vald, 73001 Järva maakond

Raamatukoguhoidja Ülle Trääl

Mobiil: 5474 0690

E-post: Koeru.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E 10-18
T, K, N, R 9-17
L, P suletud.

Mõisavahe tee 10, Koigi küla, Järva vald, 72501 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Malle Kreek

Mobiil: 5433 0575

E-post: Koigi.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E, T, K, R 8-16
N 10-18
L, P suletud.

Ambla tee 1, Käravete alevik, Järva vald, 73503 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Eleri Kang

Telefon: 383 2503

Mobiil: 5550 3150

E-post: Karavete.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E 9-12
T 9-16
K, N, R, L, P suletud.
(raamatukogu on ajutiselt suletud)

Käsukonna tee 19, Käsukonna küla, Järva vald, 72406 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Signe Salumäe

Telefon: 389 6457

E-post: Kasukonna.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
N, P 11-16
E, T, K, R, L suletud.

Kesktee 11, Peetri alevik, Järva vald, 73101 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Terje Kuusmann

Mobiil: 5452 0992

E-post: Kareda.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E, T, R 10-17
K, N, L, P suletud.

Päevakeskuse, Päinurme küla, Järva vald, 72502 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Mall Lavrikov

Mobiil: 5474 0891

E-post: Painurme.Raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
T, R 10-14
K 14-18
E, N, L, P suletud.

Soo tee 3-3, Vao küla, Järva vald, 73003 Järvamaa

Raamatukoguhoidja Malle Kopti

Telefon: 385 5515

E-post: vao.raamatukogu@jarva.ee

Avatud:
E, T, K, N 12-17
R, L, P suletud.

Raamatukogubussi “Krõõt” juht ja lugejate teenindaja: Marko Männik

Mobiil: 515 0895

E-post: kroot@jarva.ee