Järva valla A. H. Tammsaare-nimelise kirjanduspreemia laureaat aastal 2020 on Kristiina Ehini teos „Janu on kõikidel üks.“
 „Kui otsida tänapäeva eesti luuletajate seast ideaalse naise kuju, ajastu vaimule vastavat naisluuletajat, siis jääb pilk kohemaid pidama Kristiina Ehini peale. Tuntud, lugupeetud ning esindab õigeid väärtusi. Poliitiliselt tundlik ja tegusa loomuga, tark. Süda on õige koha peal. Samuti on Ehin aastate jooksul mitmeti väljendanud hoolt eesti keele püsimise pärast, omakeelse kultuuri ja teaduse elujõulisuse pärast. Kirjanduspreemia auhind ei lähe üksnes teosele vaid ka autorile, kes on tema tekstidest lahutamatu. Lugeda tema luulet ja looja maist kuju silme ette manamata on sama hästi kui võimatu,”
Vastse, üheksanda kogu kaant ehib autori foto, mis sobitab ta „suuremasse pilti“ nii oma suguvõsa loo kui ka maailmakultuuri kontekstis. Raamat on kujundatud kaunilt nagu paljud varasemadki Ehini teosed.
„Janu on kõikidel üks“ on nii sisu kui ka kujunduse poolest ambitsioonikalt kavandatud iga eestlase raamatukogu ehteks: keerulistel päevadel või ajaloo murdepunktides hea riiulist võtta, et mõtelda sügavamaid mõtteid Eesti saatuse ja maailmaajaloolise asendi üle, tunda ennast kultuurse inimese ja õige eestlasena.
Kirjanduspreemia antakse kirjanikule üle Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamisel Albu Rahvamajas 24. veebruaril. Kirjanduspreemia žüriisse kuulusid käesoleval aastal: Karmen Velitschinsky, Reelika Räim, Allika Jüris, Kaja Leidtorp, Kadri Kaarlep, Arnika Tegelmann, Erik Vilbu, Annela Ojaste, Jane Kiristaja.